A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

STORY

TeksteShqip

SOT

Rona Nishliu

mbush sot

33 vjeç

Alex Mica

mbush sot

28 vjeç

Enis Mullaj

mbush sot

33 vjeç

Florent Nushi

mbush sot

53 vjeç

Enver Gjerqeku

përkujtohet sot

në 91 vjetorin e lindjes

Migjeni

përkujtohet nesër

në 81 vjetorin e vdekjes

Augustin Ukaj

përkujtohet nesër

në 80 vjetorin e lindjes

Ertila Koka

mbush nesër

31 vjeç

Klodian Duraku

mbush nesër

22 vjeç

Fikrije Lushaku

mbush nesër

47 vjeç

Thalia

mbush nesër

48 vjeç

Adriatik Lota

mbush nesër

41 vjeç

Albana Berisha

mbush nesër

20 vjeç

ZeeroMan

mbush nesër

32 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengeta...
Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Këngëtarja Rina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më da...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga MITROVICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. ...
Ka befasuar jo vetëm jurinë e spektaklit të famshëm televiziv ‘American Idol’ por edhe mbarë shikuesit, jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve ...
E njohur si vajza që shumë shpejt u shndërrua në një senzacion në rrjetet sociale me videot e saj duke kënduar “cover”-a të këngëve të ndryshme, Valza...
Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne ...
Adelina Ismaili eshte femija i pare i prinderve Rexhep dhe Mona Ismaili, babai inxhinier teknologjie dhe nena bibliotekiste me profesion. Nena e saj, ...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

📊 Votimi i Javës

King I Repit Shqiptar
Votimi i Javës: 19-25 Gusht 2019  

(37%, 87 vota)
(24%, 56 vota)
(19%, 44 vota)
(16%, 37 vota)
(3%, 8 vota)
(1%, 3 vota)

Numri i Votave: 235

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Ktubaba

Më shumë votime »


🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“Do Të Çmend!”

Rovena Dilo

2019-08-26T17:00:00

“Edhe Burrat Qajne”

Hekurani & Azem Gashi

së shpejti...

“Sierra”

David

së shpejti...

“Nastradini”

Flipp, Slitta & AK

së shpejti...

“Kataleya”

Diona Fona

së shpejti...

“Pa Ty”

Fatjon Dalipi

së shpejti...

“Nuk O Veq Gang”

MRK Feat. Stresi

së shpejti...

“Përtej Errësirës”

Sheila

së shpejti...

“A Me Do, Sa Me Do”

Vojsava Alia

së shpejti...

“Xinxilushe”

Gold AG

së shpejti...

» Më shumë video »

🆕 Të Rejat E Fundit