A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

Ndodh sot

ne teksteshqip.al

(Story)

Hadise

mbush sot

33 vjeç

Zait Aliu

mbush sot

42 vjeç

Sacrifice

mbush sot

22 vjeç

Pellumb Katroshi

përkujtohet sot

në 80 vjetorin e lindjes

Isuf Myzyri

përkujtohet sot

në 62 vjetorin e vdekjes

Gjergj Fishta

përkujtohet nesër

në 147 vjetorin e lindjes

Soni Malaj

mbush nesër

37 vjeç

Gjon Karrica

feston nesër

ditëlindjen

Besnik Salihu

mbush nesër

33 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengeta...
Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e k...
Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzik...
Këngëtarja Rina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më da...
Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, lindi në Tiranë dhe aty kaloi pjesën më të madhe të fëmijërisë deri kur familja u largua për në Belgjikë. Gjate ke...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve ...
Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil është nje repper nga Prishtina qe jeton në Bronx, New York. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. M...
Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Ka qenë Migena, motra e...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

📊 Votimi i Javës

Këngëtari Më I Mirë
Votimi i Javës: 15-21 Tetor 2018  

(38%, 170 vota)
(30%, 136 vota)
(13%, 60 vota)
(10%, 43 vota)
(6%, 26 vota)
(3%, 15 vota)

Numri i Votave: 450

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  trime-halili

Më shumë votime »


🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“Kush?”

Butrint Imeri

2018-10-22T15:00:00

“Let It Go (Lascerò)”

Elhaida Dani & Nathaniel

2018-10-26T18:00:00

“Tomame”

Eleni Foureira

2018-10-26T18:00:00

“Money”

Stine Feat. Fatlume Popovci

së shpejti...

“Shpirti Im Binjak”

Mariola Kaçani

së shpejti...

“Vret”

Buraku & Grupi Fama

së shpejti...

“Kthema”

Irkenc Hyka

së shpejti...

“Distanca”

Gjiko

së shpejti...

“Amor”

Besa

së shpejti...

“‘That’S Mine”

G4Shi & Ledri Vula

së shpejti...

» Më shumë video »

🆕 Të Rejat E Fundit

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018