A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 02 është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 2003, Jehona Sopi marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Tash Dhe Perseri", në bashkëpunim me 02....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

JT

O.R.G

Master D

Double-G

K-Boy's

G-X

RealGangsta

North Side

Tingujt E Zemres


Tags: 02

Krijo Një Kartolinë