A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 04 Band është një grup artistësh. Më datë 16 Maj 2017, 04 Band publikojnë videoklipin "Te Kam Xhan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

Lil G's

Merimanga

Crunkboys

Te Tjeret

Over's

Raiders


Tags: 04 Band

Krijo Një Kartolinë