A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: 1keyy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Mars 2016, 1keyy publikon videoklipin "Per Ty Babë", në bashkëpunim me Unineb....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

MMG Babloki

Kamikazo

Genzzo

Bess (Familia Ideale)

Albo 06

Luxhi

Dashoni

Last Daddy

Izo


Tags: 1keyy

Krijo Një Kartolinë