A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
1Million

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 1Million është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Janar 2018, 1Million publikon videoklipin "I'm 'Bout My Things"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Orianel

Don M1no

Benny Blanco

MMG Babloki

Genzzo

Mikeb

Albotoxic

Slim

Smart Boy

Dashoni


Tags: 1million, 1 Million

Krijo Një Kartolinë