A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: 2 Life është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. 2-LIFE eshte nje Grup Rap nga kosova i cili perbehet nga dy antar Milot RAÇI dhe ilir ISUFI. Në Korrik 2011, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Pse O Lot". Në Korrik 2012, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Syve Te Mi Po Ju Pelqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dominoz

T1gr4t

O.R.G

RealGangsta

Master D

K-Boy's

Eklips Family

Arm

Cekicat

JT


Tags: 2 Life

Krijo Një Kartolinë