A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2 Life
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
Këndon kryesisht: hip-hop

2 Life është grup artistësh. 2-LIFE eshte nje Grup Rap nga kosova i cili perbehet nga dy antar Milot RAÇI dhe ilir ISUFI.

Në Korrik 2011, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Pse O Lot".

Në Korrik 2012, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Syve Te Mi Po Ju Pelqen".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  oniop  


Më shumë artikuj nga 2 Life »