A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2 Perqind

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 2 Perqind është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. "2 perqind" nje grup i formuar ne vitin 2007 ndonse te ri ne boten e showbiz-it prap se prap karriera e tyre sapo ka filluar emri 2 perqind rrjedh si Simbol i Dijes ,i karrieres ngase vetem 2 perqind e njerezve ne bote kane arritur kulmin e karrieres . Njeri nder themeluesit e ketij grupi eshte Ndero posa perfundoi kengen e pare te quajtur Non Stop Aktiv ai nuk u ndal me kaq , rapi per ate ishte vetem shtytje ne karriere pas kesaj vine disa ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

ETB 57

Forty Oz

Misterioz

Septics

Shqiponjat

E'7

Master Bass

Kamikaza-T

Felon Records

Brotherhood


Tags: 2 Perqind, 2perqind, 2%, 2 %

Krijo Një Kartolinë