A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2 Shkupi Flow (Goca)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: 2 Shkupi Flow (Goca) është një grup artistësh i njohur. Më datë 15 Shkurt 2006, 2 Shkupi Flow publikojnë videoklipin "Se Prej Shkupit Vina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Orient Express

Grupi Mister

Gillespie

Grupi ARB

Ligji Rruges

Infinit Records

7me7

Supernova

Tempulli G

Grupi Mjellma


Tags: 2 Shkupi Flow (Goca), 2 Shkupi Flow, Goca, 2shkupi Flow

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018