A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - One Night


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/05/2017

2017-05-21T00:00:00

One night just one night
Give it to me back one more
And Imma get ya love just for one night

One night just one night
All a'm gonna need is one night
Baby i will getch ya love just for one night
One night

Baby all i need is you where you been
Open up your heart again let me in
You did right why stopped now
Doin' it doin' im up all night what we did wrong
Thinkin' about you so baby come on You're so cute when you're angry But youre missing everything about me

Really wanna end like this
End like that Love is so strong
To end like that I wanna get stuck with you

One night just one night
Give it to me back one more
And Imma get ya love just for one night

One night just one night
All I’m gonna need is one night
Baby i will getch ya love just for one night
One night

I know for a fact yeah you regret
Everything you did to me yes i bet i know that you did love me
More than that more than that
Baby i'll be happy if you call me
U keep talking and you dont love me Its not right baby i know that u want me
That u want me

Really wanna end like this
End like that
Love is so strong
To end like that
I wanna get stuck with you

One night just one night
Give it to me back one more
And imma get ya love just for one night
one night

One night just one night
All I’m gonna need is one night
Baby i will getch ya love just for one night
One night


Ky tekst u dërgua nga 2tonfanc
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018