A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Melisa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  78

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2018

2018-06-27T16:20:21

Muzika & Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

XL Films


2x
Me ty e nisa me ty e nisa
o veq per pak kem ndashni kom ra
ti nuk e din sa,ti nuk se din sa
sa shum kom lyp po si ti nuk ka (nuk ka ma)

Ja nisa per pak e n’ty meta (n'ty meta)
e tash me ty don mem shku jeta (jeta)
momenti qe me dor ty t'preka (ty t'preka)
tash edhe me dasht mo s'un po hekna (po hekna)

Se menova mashum se 1 her me dal
hala ti mu m'ngreh nga veti njejte sikur diten e par
Se menova mashum se 1 her me dal
Njejte i kom un ato ndjenja per ty kur vi me t'pa

Oh Melisa oh Melisa
dit e nat me ty edhe pak um doket
Oh Melisa oh Melisa
sa ma shum qe t'shoh dashnia um shtohet

2X
Me ty e nisa,me ty e nisa
o veq per pak kem ndashni kom ra
ti nuk e din sa ti nuk se din sa
sa shum kom lyp po si ti nuk ka (nuk ka ma)

Heren e par menen e par e ndrrova (e ndrrova)
ti je e mir prej ku tnjoftova (tnjoftova)
menojsha ndryshe po s'menova (s'menova)
tash e mas e di qe vetem ti je my lova

Kena shum sene t'njejta
me fillim e vrejta qe ti je the special one
o sa mir qe s'gjeta
o sa mir qe s'gjeta
e di qe veq ti m'kupton

Oh Melisa oh Melisa
dit e nat me ty edhe pak um doket
Oh Melisa oh Melisa
sa ma shum qe t'shoh dashnia um shtohet

2X
Me ty e nisa me ty e nisa
o veq per pak kem ndashni kom ra
ti nuk e din sa ti nuk se din sa
sa shum kom lyp po si ti nuk ka (nuk ka ma)


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajKartolina (2)

U krijua nga Dvjfg 2018-07-07 15:08:28
Me ty e nisa me ty e nisa
o veq per pak kem ndashni kom ra
ti nuk e din sa,ti nuk se din sa
sa shum kom lyp po si ti
nuk ka (nuk ka ma)
2018-07-03 06:49:49
Oh Melisa oh Melisa
dit e nat me ty
edhe pak um doket
Oh Melisa oh Melisa
sa ma shum qe t'shoh
dashnia um shtohet

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018