A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
25%
Nuk ka akoma asnjë votë

25% është këngëtar. Në Nëntor 2007, Master Bass & 25% marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kam Stres".

Në Nëntor 2010, Master Bass & 25% marrin pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Night Game".

Në Maj 2014, 25% merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Ti S'ke Nevoje Per Money".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018