A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2a.C është një këngëtar. Më datë 8 Gusht 2015, Fbm publikon videoklipin "Maryjane", në bashkëpunim me 2a.C....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Big Dangerous

H3

Kay Row

Gjergj Tunaj

Zibo

Arton Ferati

Dnp

Lugati Nates

Mc Ervin

Mc Adi


Tags: 2a.C

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018