A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2b është një grup artistësh. Më datë 24 Qershor 2009, 2b publikojnë videoklipin "Stop", në bashkëpunim me Ene....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Raiders

Fermatik

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: 2b

Krijo Një Kartolinë