A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2b-Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: 2b-Records është një grup artistësh. Më datë 14 Shkurt 2012, 2b-Records publikojnë videoklipin "Pa Politik"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Te Tjeret

Fermatik

Wan Gangsta

P.E.Z

Okupatorat

Down Town

Magma

Armial

Bloody Gangstaz Family


Tags: 2b-Records, 2brecords, 2b Record's

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018