A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

2b-Records - Ajo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2012

2012-02-14T22:34:24

reff
- Sdu me dit tjert qa folin ' veq e di qe un spo luj
- Kret bota let qohet nkom ' pa shkupjanen un nuk muj
- aJo per mu menon ' ajo mue em don
- ajo tjeter nuk don ' kur me lot mu nuk em bon (3

vers'1
-e ni dit prej ditve Krejt ditet ne ersir
-Shpirti npaqe Zemer Pa ty JO sndihem mir
-Krej Mu bo Palidhje Zemra Pom Deshmonn
-nese ti sem beson Zemer Dije qe GAbon

-E tash krejt palidhje Spo muj met shlu sy
-Kryt e Uliposht Zemer Smuj met pa me sy
-Valoni Ty tka desht Edhe prap To de don
-Zemra Jem e Vetme Qe per ty Nonstop menon

-E Tash Osht Kejt e KOt Gjummi PA ty sme mer
-Jeten e Bukur qe Jetonim TAsh U bo nje Ferr
-A Dot Kthehet AJo Dit Qe Jetonim ne 2 bashk
-Zemrat qe Pushonin e Gjithqka Ishte Rafsh

-NMendime nperqafime Valonin Kur Mos e haro
-Ndoshta ni Dit Kur Dot tDes Valonin ty do ta kujtosh
-shpirti Jem I Vetem Ty tka prit pa Hjezitu
-e Ndoshta Tash u Bo Von Zemer Lamtumir tkisha dhuru

Reff: 2her
per ty krej un i jap - per mu zemer bon nje hap
dije Qe un Hala T du - JO un Ty smuj met haru
Ishalla osht e fundit- E prap Ne 2 bohmi bashk
Shpirti Npaqe Zemer - Kemi Luftu deri tash

reff
- Sdu me dit tjert qa folin ' veq e di qe un spo luj
- Kret bota let qohet nkom ' pa shkupjanen un nuk muj
- aJo per mu menon ' ajo mue em don
- ajo tjeter nuk don ' kur me lot mu nuk em bon (3

Verse 2 ( Becc')

-Qysh Kan Than vet kan Than // Pa Dashni smujm me jetu //
-Engjulli jemm // PA Ty Gjumi Spo me mer //
-Shum Sene Per ty menowa // ishalla so realitet //
-Netet me ty qe i kalova// E tash spom rihet vet //

-Diqka so normal // Zemra zemren po e don //
-Shpirti jem Je i vetem // E Beci per ty endron //
-Gjithqka qe ki menu // Smuj me refuzu//
-I Lindun me Probleme // Dashurin Sta kom vlersu //

-Hallall Bonma Moj Zemer // Se 1 Dit un DOt dess //
-Ndoshta me MALL kom Me Shku // E Stkom DAsht per interes //
-Skom dit mu shpreh nshok // Veq Nzemer e Kom MAjt //
-E Tash u Shpraza Kejtt // Ishalla Nqaf Stkom bajt //

-E TAsh JOm Pendu // Zemra Jem Pot Kerkon //
-Ersira e Ndobsira // Shum Sfida po perballon //
-E tash krejt u kry // Lamtumiren PO Ta FAli //
-Dije VEq ni Sen Zemer // Per ty um mer malli

reff
- Sdu me dit tjert qa folin ' veq e di qe un spo luj
- Kret bota let qohet nkom ' pa shkupjanen un nuk muj
- aJo per mu menon ' ajo mue em don
- ajo tjeter nuk don ' kur me lot mu nuk em bon (3


Ky tekst u dërgua nga  2brecordsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018