A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2po2 & Flori

Crazygirl ➡ Tokig Flicka

 Shqip ➡  Suedisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Menton


Crazygirl

Yeah crazy girl
O crazy girl, oo crazy girl
Come on you crazy girl,crazy girl haa

Flori:

Crazy girl hin në club
Ja nis e kcen,djemve po ju ikin mentë
Të vështrojnë ,kur ti vjen
kur ti girl... Sexxyyy...
Crazy girl yeah
Lëvizjet që i ke
Kur je në dancefloor
Na bën të çmendemi ne
Dridhu sa më zjarrtë stop
bounce it poshtë nalt
Ta dish se krejt djemtë
Për ty do bënin gjithçka

Ah,ah,ah,ah,aaah...

2po2:

K,k,k,krejt ti ngulin sytë
Kur ti vjen e hin në pistë
Ha-ha mirë ja ke nis
Numër 1 je në toplistë,dije
Djemtë ne juri
Konkurenc sonte nuk ki ej
Me veti ki prej njerzve t'thjesht e deri në V.I.P.
Tu pi raki,derisa mos t'metet asni lek n'xhep
Jon bo kurioz po dojn me dit
Sonte kujt pi bjen n'grep
Lëvizjet djathtas,majtas kur i ban ah,ah-ah
Kur bounsiratesh poshtë-nalt-naaaa-alt
Nuk ka ma crazy hiq
Nuk po dokesh sikur bitch
Muzika doket e mirë edhe
se po kceni shumë black-bitch
Tash bonu gati po vjen Flori me 2po2
Dridhu ma ashpër
Let valon mirë ai fustani yt blu
N'tripa hi hiq pa vi
N'qef je kur repin e bi
Terrorizoje clubin
Shtine thellë në pagjumsi
Kalle hiq pa kujdes
Krejt venin shtine n'stres
Hey Flori sing that song
"Crazy girl" deri n'mëngjes

Flori:

Crazy girl hin në club
Ja nis e kcen,djemve po ju ikin mentë
Të vështrojnë,kur ti vjen
kur ti girl... Sexxyyy...
Crazy girl yeah
Lëvizjet që i ke
Kur je në dancefloor
Na bën të çmendemi ne
Dridhu sa me zjarrtë stop
bounce it poshtë nalt
Ta dish se krejt djemtë
Për ty do bënin gjithçka

Ah,ah,ah,ah,aaah...

2po2:

Crazy girl yeah
Lëvizjet që i ke
Kur je në dancefloor
Na bën të çmendemi ne
Dridhu sa me zjarrtë yeah
bounce it poshtë nalt
Ta dish se krejt djemtë
Për ty do bënin gjithçka
ae ih ae ih ae ih...

Crazy girl yeah
Lëvizjet që i ke
Kur je në dancefloor
Na bën të çmendemi ne
Dridhu sa me zjarrtë yeah
bounce it poshtë nalt
Ta dish se krejt djemët
Për ty do bënin gjithçka
Come on crazy girl crazy girl ahah


Tokig Flicka

Ja tokig flicka
O tokig flicka, galen tjej oo
Kom du galen tjej, tokig flicka haa

Flori:

Tokig flicka i klubben Hin
Här börjar kcen, är pojkar du lämnar mos
Utsikten när man kommer
när du tjej ... Sexxyyy ...
Crazy girl yeah
Rörelser som har
När du är på dansgolvet
Gör oss çmendemi i
Darra sluta som brännande
Bounce ner det pekar
Vet att alla pojkar
För du kommer att göra allt

Ah, ah, ah, ah, Aaah ...

2po2:

K, K, K, allt du såg
När du kommer på banan Hin
Ha-ha väl ha kvar här
Nummer 1 i toplistë dig, vet
Pojkar i juryn
Ej ki ingen konkurrens i kväll
Ki av de människor som visas t'thjesht upp i VIP
Att dricka brännvin, Även om inte alla n'xhep Asni t'metet
Jon bo nyfiken om de vill DIT
Ikväll n'grep som faller pi
Flyttar höger, vänster när förbudet ah, ah-ah
När ner pekar bounsiratesh-naaaa-alt
Nej dra mig galen
Dokesh inte som bitch
Bra musik och tull
de är mycket svart-tik kceni
Nu kommer Flori Bonu nästan 2po2
Darra svår ma
Låt din klänning och han Valon blå
Hej N'tripa ta bort utan att vi
N'qef dig när bi Repin
Club skjuta
Deep skott pagjumsi
Kalle bort slarvigt
Hela syftet skott n'stres
Den låten sjunger Hey Florian
"Crazy Girl" av n'mëngjes

Flori:

Tokig flicka i klubben Hin
Här börjar kcen, är pojkar du lämnar mos
Utsikten när man kommer
när du tjej ... Sexxyyy ...
Crazy girl yeah
Rörelser som har
När du är på dansgolvet
Gör oss çmendemi i
Darra som eld stopp
Bounce ner det pekar
Vet att alla pojkar
För du kommer att göra allt

Ah, ah, ah, ah, Aaah ...

2po2:

Crazy girl yeah
Rörelser som har
När du är på dansgolvet
Gör oss çmendemi i
Darra som eldig yeah
Bounce ner det pekar
Vet att alla pojkar
För du kommer att göra allt
ae ae ih ih ih ae ...

Crazy girl yeah
Rörelser som har
När du är på dansgolvet
Gör oss çmendemi i
Darra som eldig yeah
Bounce ner det pekar
Vet att alla pojkar
För du kommer att göra allt
Kom igen tjejen tokig flicka galen ahaha

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018