A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • #
  • 2po2
  • Don Mu Ba Si Une

Official Video

Video Link

Top 200

2po2 & Immortel - Don Mu Ba Si Une


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2010

2010-01-31T03:27:22

Pjesëmarrëse në

Netët e Klipit Shqiptar 9


2po2:

Uuuu
Lshoja zonin senit tem ( tata )
Dridh kerrin hiq pa High Tech System ( tata )
Dridh femnen hiq pa i dhan me pi e
Nese tvjen merzi prit meniher po vi

Sikur Klitchko n'ring nuk hupi koh
Secilen her ma i rond baby(?) o
Saher po vi njo ka njo jom tu i rrzu
So qudi nese reperat tjer nuk um dojn mu ( kuku )

Kush o Gjeneral me post
Dine se Besnikun asnjoni nuk e keni dost ( eeeh )
Argument racional
Qe pse klika jeme osht gjith mbetet style

Veq se tjert jon klloshar
Me jau kallxu lekun jon n'gjendje (uuu) me ta marr
Sikur ( oooo )
Krejt po lypin fam
Svyn sen ntok e andrrat i qojn n'han

[Ref 2x]:
They now, wanna be like us,
They now, wanna copy us
Like us, never ever no
You don't wanna fuck with us so lay low (ou ou)

Immortel:
Surpriz ej kqyr kush u kthy (a)
Qa po thu kur vi kur hina, kallxom a ngjitna
Qa po thu kur pom she knena, a po thu pom vran n'sy
A po thu qa don me ba, a po pret met sha ty

aha Jom ba ma diplomat homie
Pernime si kom ma 17 po 25 homie
Pernime ke fol keq, e tash pom don ska
Um don a nuk um don dije **** sum han ma

Ma ma,(ejj) sun e prishi ma tripin
Immo is back, e per ty pe bjen hitin
Parameno per ty pe bi, per ty po hi fresh
Parameno pe boj me zemer, se nuk lakmoj n'kesh

E tash ti qu qu, qu lshoja krejt zanin
Dije se mu mu, mu kurr sun um nalin
Un nuk jom fake baby, njerzit e mi e din
Po nese don najsen, munesh mem gjet n'Prishtin

[Ref 2x]:
They now, wanna be like us,
They now, wanna copy us
Like, never ever no
You don't wanna fuck with us so lay low (ou ou)


Ky tekst u dërgua nga Eniis.   shyqeri   klodian7   AlbaKing   ideal12   plisi1999   Arbnor92
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018