A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • #
  • 2po2
  • Kom Ra N’dashni

Official Video

Video Link

Top 200

2po2 - Kom Ra N’dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  576

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2013

2013-09-07T19:40:08

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Teksti:

2po2

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"2020"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13


REF.

YEAHH...

Kom ra ndashni pa ty sja di lezetin jetës
Kom ra ndashni du me tmajt gjithmon ngat vetës
Do ngjepin e djath do ngjepin e majt kur dalum na rruges
e majna kryt nalt.
Neve dyve hejterat na njohin xhelozojn kur bashk na shohin
Kom ra ndashni pa ty sja di lezetin jetes
Kom ra ndashni du me tmajt gjithmon ngat vetes

VERS 1

Ty tkom dasht gjithmon prej kur jom kan fmi
t'kom endrru nxhepin tem me tshti
ska as dit as nat qe smenoj per ty
sa her ti ik mezi spres mu kthy
prezenca jote mu um bon tlumtur
kur nuk tkom me veti ndjehna njeri i humbur
skom qka menona ndashni jom ra
non stop po menoj për veti qysh met bo
xhelozoj kur t'shoh me tjeter kon
mas teje tona senet i kom lan
sa kohen ta kom fal veq une e di
boha fanatik per ty n'rrezik hi
qysh nuk po tvjen veq pak gjyhna
qfar qifti tmir e bojna na
dyt, sa her jemi bashk,hejterat i smujna deri n'asht

REF.

Kom ra ndashni pa ty sja di lezetin jetes
Kom ra ndashni du me tmajt gjithmon ngat vetes
Do ngjepin e djath do ngjepin e majt kur dalum na rruges
e majna kryt nalt.
Neve dyve hejterat na njohin xhelozojn kur bashk na shohin
Kom ra ndashni pa ty sja di lezetin jetes
Kom ra ndashni du me tmajt gjithmon ngat vetes

VERS 2

Zemer pernime kom nevoj për ty
mes meje edhe teje ska nevoj me ndërhy
se nlidhje tveqant na jemi bashk
vendlindjen e kom lan per ty kom ik larg
shum sakrifica i kom bo,sa ma trash xhepin tem po du me pa
bota sillet rreth teje mos ta nin
ti je epiqender si magnet mas teje vijn
okej tpaktën pe pranoj ket sen
ta shprehi dashnin pa asni rren
kom bo be nuk tradhtoj ty asniher
bohna i sinqert se perndryshe nuk osht fer
fustanin roz ti kur e vesh
tmarr me veti ma kerkush sdu me ma tesh
shkelqejm na dy kur jemi bashk
hejterat i smujna deri n'asht

REF.

Kom ra ndashni pa ty sja di lezetin jetes
Kom ra ndashni du me tmajt gjithmon ngat vetes
Do ngjepin e djath do ngjepin e majt kur dalum na rruges
e majna kryt nalt.
Neve dyve hejterat na njohin xhelozojn kur bashk na shohin
Kom ra ndashni pa ty sja di lezetin jetes
Kom ra ndashni du me tmajt gjithmon ngat vetes


Ky tekst u dërgua nga Kreshnik19   MIRANNS
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018