A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2po2 - Hipokrit  (Feat. Elinel)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/10/2016

2016-10-01T18:05:15

Featuring

Elinel

Muzika:

Granit Derguti

Muzika:

Mixey

Teksti:

2po2

Teksti:

Elinel

Këngë e albumit:

"2020"


Hipokritik (7x)
Nese provon me rrejt veten
Hipokritik

[Verse 1: 2po2]
A m'bon mu hipokrit
Nese ja nisi faktet me ti njeh
Nese, munohna me ti qel syt
Me t'bind se hipokrit je
Nese, ke shku resort n'Dubai
Jeten pe shijon me rraspija
E asaj qe i thu zemer shum t'du
Ka shum koh qe e ke mshel te shpija
Nese, m'rren mu nuk ka lidhje
Ama nese provon me rrejt veten
Hipokrit je
Nese, ke luftu per ket ven
Per mi bo dom ma von pe din
Hipokrit je
Nese, je tu e bo naj t'mir
Me qellim t'keq fjalt e urta
I ke pshtjell me mendim t'keq
E nese, nese, nese, nese, nese
Ma mir le
Ti pe din qa je, ti pe din qa je
[Chorus]
Hipokrit je (7x)
Nese provon me rrejt veten
Hipokrit je
Hipokrit je (6x)
Pi thu vetit burr
Hipokrit je

[Verse 2: Elinel]
Predikon t'verteten
Kur rren e ki veten
Po pe rren veq vehten
Predikon dashnin
A flen me urrejtjen
Nalt ta zhveshi buzqeshjen
Te kqyri mas ksaj mirsie t'rreme
Qa po n'a mshefen
Pata nevoj per mbeshtetjen
U njoftova me heshtjen
Kurr s'ti pash bashk fjalen e vepren
Ma shum se me vepren
Fjala po t'rrike me vjeshten
Skom dasht me pa ket an tone
Tash respektit tem per ty
Mun mi ardh n'tpame
Ka dek, 1 e mir su met
Besimi n'syt e mi
Moti ja ka nis mu djeg
Ej o 2po2, ti potencojm tipat
Tipat qe paqe dojn
E paqen se ofrojn tipat
Si nxo big, ik o dhip
Pi thu vetit burr
Mos u bo Hip-Hipo-Hipokrip

[Chorus]
Hipokrit je (7x)
Nese provon me rrejt veten
Hipokrit je
Hipokrit je (6x)
Pi thu vetit burr
Hipokrit je


Ky tekst u dërgua nga GrigorXhediku
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018