A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2tru është një autor këngësh i njohur. Më datë 5 Tetor 2017, Alida publikon videoklipin "Mall", në bashkëpunim me 2Tru. Muzika e këngës u punua nga Alida, Xinemedia, teksti u shkrua nga Alida, 2tru. Videoklipi u prodhua nga Gold Productions....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Hekuran Prenaj

Skender Doshlani

Rifat Maxhuni

Klodi Shehu

Nexhat Macula

Leonard Canhasi

Besnik Zikolli

Mario Deda

Andi Dhoska

Sami Aliu


Tags: 2tru

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018