A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 3al është një grup artistësh. Në Maj 2013, 3al marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Sikur Ta Dija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Te Tjeret

Wan Gangsta

P.E.Z

West

Raiders

Okupatorat

Armial

Pozitiv Records


Tags: 3al

Krijo Një Kartolinë