A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 5 Plus është një grup artistësh i njohur. Në Qershor 2002, 5 Plus marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Tani Ose Kurr". Në Maj 2004, 5 Plus marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Tani Ose Kurr". Në Maj 2007, 5 Plus marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Clubbing". Më datë 25 Nëntor 2007, 5 Plus publikojnë videoklipin "Erdha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Infinit Records

Gillespie

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kthjellu

Supernova

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: 5 Plus, 5plus, 5 , Five Plus

Krijo Një Kartolinë