A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: 5kinny është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Lum Bulliqi, por njihet me emrin artistik 5kinny. Më datë 1 Mars 2019, 5kinny publikon videoklipin "Chase" ku njeherit eshte edhe projekti i ti i par....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

THUG1

ANI (RapBoy)

Andi AD

Hary-B

Redrum

Flori ABG

Jetmir Salihu

Arjan Rrahmani

Fitim Bajra

Flame


Tags: 5Kinny, Lum Bulliqi

Krijo Një Kartolinë