A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Abaz Selmani është një autor këngësh. AUTOBIOGRAFI: Rreth 15 vite me pare kam filluar te shkruaj texte kengesh. Deri me tani kam punuar me shume kengetar dhe kengetare te njohura te estrades shqiptare sic jane: Xheza, Shyhrete Behluli, Remzije osmani, lori, Shpat Kasapi, Engjellusha Saliu, Big Mama, Bertan Asllani, Gena, Adelina Tahiri, e shum te tjere. Bashkpunoj me kompozitorin Rrahman Kryeziun si dhe me Ardian dhe Artan Kastratin. Kam te kryer fakultetin e administrates se biz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Afrim Macula

Leart Boshnjaku

Samer Agolli

Ajet Shala

Shefqet Gjocaj

Luan Bakiu

Artan Mezini

Besnik Palnikaj

Edon Ramadani

Genci Malaj


Tags: Abaz Selmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018