A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Emini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  102
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Adelina Emini është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka përfunduar Fakultetin Ekonomik (Dega Marketing) në Universitetin e Prishtinës. Adelina Emini është këngëtarja e bukur simpatike, me një sinqeritet të theksuar që të bën të ndihesh mirë në praninë e saj. Ka filluar të merret me muzikë qysh e vogël. Hapat e parë të muzikës i bën në Qendrën e pionerëve si pjesë e korit. PASAPORTA: Gjatësia: 1.73 cm Ngjyra e syve: kafe Ngjyra e flokëve: kafe Pija e preferuar: fresh juice Muzika e prefe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zanfina

Nora Istrefi

Genta Ismajli

Kaltrina Selimi

Vesa Luma

Linda Halimi

Afërdita Dreshaj

Ronela Hajati

Anjeza Shahini

Besa Kokëdhima


Tags: Adelina Emini

Adelina Emini në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë