Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Adelina Ismaili - "Pink Panter"

Teksti origjinal i kenges

2x
Sa i Mir Qe Je o Pink-Panter
Naventura Ti Gjithmon Me Merr
Me Ty Ngroh e Qesh Gjdo Femi
Un Mlua Miq Me Krenari..

Ref: 2x
Pink-Panter Pink-Panter
Gjdo Femij Ti e Gezonn
Pink-Panter Pink-Panter
Sa Gaz n'adhuron

2x
Sa i Mir Qe Je o Pink-Panter
N`aventura Ti Gjithmon Me Merr
Me Ty Ngroh e Qesh Gjdo Femij
Un Mlua Miq Me Krenari..

Ref: 2x
Pink-Panter Pink-Panter
Gjdo Femi Ti e Gezon
Pink-Panter Pink-Panter
Sa Gaz N`adhuron
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.al © 2007 - 2019