A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Sonte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003
8 vjetë unë pran teje kam qenë e dënuar
asnjëherë asgjë ti s'ke pa.
Shpirti qante por unë kurrë nuk jam ankuar
viktimë e një qejfi kam ra.

Pse s'më flet. Shikon tokën dhe hesht
Pse m'bërtet. Dashuria ku mbet
Vrave një jetë!

Sonte unë me ty çdo gjë e kam mbaruar
Sonte ti pranove s'me don
Sonte 8 vjet jete ti m'i ke mohuar
Sonte një femër ty do t'mallkon.

sonte...
sonte...
sonte...
sonte...

Mallkoj veten pse unë sytë i kam mbyllur
kam gënjyer se mirë po shkon
sa here desha, po asnjëherë s'të kam pyetur
pse kur t'puth ti kokën largon.

pse s'me flet. shikon token dhe hesht
pse m'bertet. dashuria ku mbet
vrave nje jet!

sonte un me ty gjdo gje ekam mbaruar
sonte ti pranove s'me don
sonte 8 vjet jete ti m'i ke mohuar
sonte nje femer ty do t'mallkon

sonte...
sonte...
sonte...
sonte...

sonte un me ty gjdo gje e kam mbaruar
sonte ti pranove s'me don
sonte 8 vjet jete ti m'i ke mohuar
sonte nje femer ty do t'mallkon

sonte...
sonte...
sonte...
sonte...

...............


Ky tekst u dërgua nga Jona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018