A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Kur Femra Hakmerret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


Femër jam dhe un,
mundem me buzëqesh
di edhe me gënjy se të kam besu
o sa mirë di, ty me të aktru
e shumë më mirë, edhe me duru.

Femër jam dhe unë,
di t'jem e rrëzikshme
di me fal gabim, e me të gëzu
asnjëherë nuk mundem me harru
hakmerrëm, hakmerrëm se të du!

Ref:
Kurr femra hakmerret
ti nuk e ndjen.
Edhe kur shkatërrohesh
ti nuk e vëren.
Hakmerrët femra
s'ke ku ik
e di që djegi vetën
veq ty me të fik!


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018