A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Kaos I Yti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


E helmueshme kur t'më prekin mua
mendojn se me shpirt unë i dua
e lehtë, si të tjerat dojn
në fund në humnerë mbarojnë.

E mashtrueshme, pabesueshme
si mirazh jam, helm në gjak kam.

Ref:
Jam mashtru'se
vdekjepru'se
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë për meshkuj jam,jaaam

Jam mashtru'se
vdekjepru'se
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë për meshkuj jam,jaaam

Shpirtin tim askush se pushtoi
zemrën time askush se lëndoi
të lënduar duan me m'harru
por jam plagë që s'mundet me u shëru.

E mashtueshme,pabesueshme
si mirazh jam,helm në gjak kam

Ref:
Jam mashtu'se
vdekjepru'se
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë per meshkuj jam.jaaam

Jam mashtru'se
vdekjepru'se
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë për meshkuj jam,jaaam

Un tash jam një simbol fatal
në jetë jam kaotike, s'mund ta ndal
kaosin që e linde, e shkove
borxhin do ta kthej, edhe pse harrove!

E mashtrueshme,pabesueshme
si mirazh jam,helm në gjak kam

Ref:
Jam mashtru'se
vdekjepru'se
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë për meshkuj jam,jaaam

Jam mashtru'se
vdekjepru'se
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë për meshkuj jam,jaaam...
...


Ky tekst u dërgua nga Abi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018