A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Hiqni Maskat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


Na ka hy në valle o, nusja e kullerit o
e ka trupin zanzi o, sikur Britney Spearsi o
na ka hy ne valle o, nusja e k'ti tipi o
sa mirë pe man groovin o, krejt e qart te koka o.

Ref:
Hiqni maskat, sa ma shpejt, ju duhet
se ma t'mirë, e ma t'mdhej ju s'jeni, s'ju duhet
e ti tjetrit thuj hup hup, e ti qele f'tyrën
se ti je qashtu, se e gjen mënyrën.
Ti provo, hulumto, se e sheh kush je
ma i madh n'këtë ven nuk ka le
me tentu mu transformu, ti ke hup gjithçka
as shiptar s'je, veç majmun tu i imitu ata!

Tash po vjen ky tipi o, veshun krejt Diesele o
fuckin nice po doket o, shum t'mirë e ka tripin o
e ka stylen tipi o, sikur prej Llondoni o
kena na mu knaqe o, në këtë funcky darsëm o.

O na dulen tipat o, o në mes dance-floor-it o,
nusja edhe dhëndrri o, fuckin smut po doket o
kena na ket party o, me kcy dej në sabahe o
mos ti prishim tripat o, se shum nice po shkone o.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018