A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Shota


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/03/2016

2016-03-30T13:34:21Me miliona njerz
sonte me shikojne
mua me shikojn
syve siu besojn

sonte jam qmendur
nga duart tua
nga puthjet tua
le t'kallet ketuhja...

Ref:2 x
Hajde shoto mashalla
fluturo me krah
luj shoto luj
diten ta paguaj

Si po e dridh belin
shohin keta sy
si po digjet trupi
ovetem per Ty..

sonte do te dehesh
jo nga merzia
as nga rakia
po buzet e mia ...

Ref: 6x
Hajde shoto mashalla
fluturo me krah
luj shoto luj
diten ta paguaj


Ky tekst u dërgua nga Ttt
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018