A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Shum Mire Do Të Ishte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2007

2007-10-04T17:17:12

Pse po ik prej meje
Vetëm pse po m`len
Vetëm pse po m`len
Ndoshta pse u binde
Se je ka m`pëlqen
Se je ka m`pëlqen
Tash në zemrën tënde
Tjetër kush po flen
Tjetër kush po flen
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Pse më dridhet zemra
Sy me sy kur m`flet
Sy me sy kur m`flet
Dashurin që kisha sonte po më vret
Sonte po më vret
Me një fjalë të vetme
Pse i prishe krejt
Pse i prishe krejt
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Nëse do të pysin pse me mua sje
Pse me mua s`je
Tregoju të gjithve,mori fund për ne
Mori fund për ne
Tregoju pikllimin që nzemër më le
Që nzemër më le
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy...


Ky tekst u dërgua nga Fizlle_8@yahoo.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018