A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - 21 Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hiti '06"


Ne ç`do gjë të shoh
ne ç`do ënderr te njoh
dhe nuk ësht rastesi
me nuk mund të genjej
është kjo që e ndjej
është më shumë se dashuri.

Kur te gjithë me lendojn
për asgjë më gjykojnë
une ik , e vi te ti

ku di ti qe e drejt
atje une lind e vdes
se je ti

Ref:
21 herë lus
21 herë puth
syt e tu

21 herë vdes
21 herë lind
se te kam ktu

21 deshirë
21 të mirë
enderrooojjë

nje fije e flokut tënd
buzët e po me çmend
ta ledhatooooooooj (2x)


Ky tekst u dërgua nga Linduthka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018