A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - S'kam Faj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2011

2011-10-18T19:13:05

Nuk dua te jem me keshtu
te ndjehem sikur e semur
fjalen diqka ma nderpren
ate qe dua se them ,
kam dashur te te harroj
po zemra nuk lejoj
mendjes si la vend
(e ti se di sa po me dhemb.) (2x)

Ref :

Skam faj skam guxu me t'besu
skam faj ty e veten kam lendu
skam faj qe te gjith kan xhelozu
skam faj oh nuk kam faj qe po te dua.

Nuk dua me qe te vuaj
nese do mos me duaj,
une me dashuri nuk luaj
tash jam un ajo qe do ta druaj
ndoshta dukem shum e fort
por nje jet me merr gjdo lot
e ti kurr ske me dit
(se sa ka qajt per ty ky shpirt( (2x)

Ref:

Skam faj skam guxu me t'besu
skam faj ty e veten kam lendu
skam faj qe te gjith kan xhelozu
skam faj oh nuk kam faj qe po te dua. (2x)


Ky tekst u dërgua nga Blerim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018