A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Trimit Tim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2008

2008-03-09T13:02:57

Këngë e albumit:

"Diva (Feniks)"


Ooj toka e Kosovës oo
a i dole hakut Oo

Qaje Bjeshkë e Sharrit pabesin ,
më i miri djal ra per lirinë,
u nxi djelli e hana

qau baba vllau, vajtoj nana...

Ju Bjeshkët e Nemuna
me motrat ne sharr

E vajtoni tradhetinë
bekojeni trimin tem ...

Edhe une vajtova
se ma vran rinin
dhe humbi dashni
Trimin e varosa linda lavdine

amanetin e trimit tim

amanetin e trimit tim...


Ky tekst u dërgua nga Ylberina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019