A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Zahir Pajazitii


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"


Ooo E Lum Nana Qe E Ka Ba I Mjer shkau Qe e ka pa shum i ri e frigoi bishen demostrata 81-shen 89 vet i nisi pushk e tij e para krisi 91 sterviti trimat e vejushka i la shkinat

Adem Jashari Luan Hajredini aty edhe kryetrimi me ta UÇK-se i priti Lavdi Zahir Pajaziti

Si shqiponja ne flamur asnjehere aj nuk u perkul sa krenar eshte qe e pati me Zahirin i tere Llapi.
Kush po FleT kush po genjen asnjehere aj nuk ka vdek gjaku i tij solli Lirin Bashkoii Kosoven-Shqiperin

Jo S'ka Vdek Zahir Pajaziti lum Kosova qe e rriti ushtojn malet per nje trim Rrofsh e qofsh Zahir.}2 here

E La Veq nje amanet Shkau vendin mos ta prek djemT e shqipes u bashkun Amanetin n'vend ja qun.

Kush po FleT kush po genjen asnjehere aj nuk ka vdek gjaku i tij solli lirin bashkoi Kosoven-Shqiperin.

Jo S'ka vdek Zahir Pajaziti Lum Kosova qe e rriti ushtojn malet per nje trim rrofsh e qofsh gjithmon Zahir.}2here.


Ky tekst u dërgua nga  liinda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018