A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Ah Bre Babi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Of Adelina"


Babi babi ah bre babi nuk e di pse harxhon fjal
munesh lirisht me u mrrol por une sonte kam me dal
ani ani ti moj mami mos bertit vet ke qen qik
sa te duash mbyllum ndhom se nga dritarja kam met ik

reff(1x)
Une vetem po du jeten me jetu
se rinia e ka vetem nje ilaq
me vallzu me knu me kcy pak mu tranu
mos u lodhni se un po du me u knaq
se un po du me u knaq.

Babi babi ah bre babi nuk e di pse harxhon fjal
munesh lirisht me u mrrol por une sonte kam me dal
ani ani ti moj mami mos bertit vet ke qen qik
sa te duash mbyllum ndhom se nga dritarja kam met ik

reff(2x)
Une vetem po du jeten me jetu
se rinia e ka vetem me ilaq
me vallzue me knu me kcy pak mu tranu
mos u lodhni se un po du me u knaq.
se un po du me u knaq

(2x)
Une vetem po du jeten me jetu
se rinia e ka vetem me ilaq
me vallzu me knu me kcy pak mu tranu
mos u lodhni se un po du me u knaq
se un po du me u knaq


Ky tekst u dërgua nga Beatrisa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018