A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Ujk


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Diva (Feniks)"


Syte e tij te shkruar
Dine gjithçka per mua
Njohin çdo fshehtesi
Qe ne mua rri.

Aroma e tij e embel
M'perqafon çdo mengjes
Ne at eperqafim do te doja t'vdes.

Ref:
Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
Te dua e me do...

Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
E une si qingj i bute
Vi te ti o ujk

Ato duar t'forta
Qe nuk njohin frike
I dua rreth vetes
Çdo nate e çdo dite.

Dua te festoj
Per zemren e tij
Ruaje o Zot
Kete dashuri.

Ref:
Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
Te dua e me do...

Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
E une si qingj i bute
Vi te ti o ujk


Ky tekst u dërgua nga  finesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018