A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Adelina Ismaili - Diva


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"Diva (Feniks)"


Po e zhvesh krenarinë,
vesh fustanin e ri,
sytë e lodhur nën grim,
s`kan shkëlqim,
buzëqeshja gënjim,
fsheh zhgënjim,
duhet aktrim,
ndal çdo guxim.
do vallëzoj e do këndoj,
se bileta ka qmim,
e harroj çdo nënqmim,
s`ka dëshprim.

(ref)

diva, erdh diva që ju e doni, admironi,
diva, jam kjo diva vdis, lind,
vdis sikur një feniks…!

e ushtroj kënaqësinë,
kontrolloj bukurinë,
shërbëtore e mirë,
e q`nderuar,
urdhëro shef i madh,
i tërbuar ,
unë jam në shërbim..
une e fal ndjenjë e gëzim,
une e ndrydh çdo pikëllim,
nuk guxoj as me u lodhë,
duam shooooww…

(ref1x)

diva, erdh diva që ju e doni, admironi,
diva, jam kjo diva vdis, lind,vdis
sikur një feniks…!

........

ref : 3x

diva , erdh diva qè ju e doni , admironi
diva , jam kjo diva vdis, lind, vdis
siiiiiikur njè feniks........ !!!


Ky tekst u dërgua nga ..arjeta...*
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018