A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - You're My Angel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"


When i saw you for the first time,
i just knew you're only mine,
you where shoulder i could cry on,
always making troubles gone.

forgive me sometime i was cruel,
on my life there was no rule,
than you came and brought a light,
telling me what's wrong and right.

now i need no one but you,
and i feel you want me too,
please, please love me as i do,
you're my angel, that i knaw.

you belived that i was so heartless,
but this heart was built on mess,
you gave protection, that i dreamed for,
i felt like queen, and i need no more.


Ky tekst u dërgua nga  blerina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018