A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Kosovare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"


Oh moj sykaltroshe faqekuqe ooo,
oh moj sy kaltrushe faqe kuqe ooooo
kallxo diten kur do te bahesh nuse ooooo
kallxo diten kur do te bahesh nuse oooooo

nuse une do te bahem te djelen mrama, nuse une dot te bahem te djelen mrama, fort pom dhimsen mue baba e nana oooo
fort pom dhimsen mue baba e nana ooo

o moj sykaltrushe sikur zana oooo
o moj sykaltrushe sikur zana ooo, a s'tu dhimsin hiq ty baba e nana oo??

vet me rrit um banen shtatselvije ooo, vet me rrite me banen shtatselvije ooo 2x.
nuk um la quni ma me ta te rrije ooo me mur per dore e me qoj ne shpije ooo

kosovare kosovare sa e bukur je, kosovare kosovare trendafil lule je

kosovare kosovare sa e bukur je, kosovare kosovare trendafil lule je

le te hidhet vallja, le t'na e kane zili
se nanen e baben prap i gjeta n'kete shpi (2x)

kosovare kosovare sa e bukur je kosovare kosovare trendafil lule je
kosovare kosovare sa e bukur je, kosovare kosovare trendafil lule je....


Ky tekst u dërgua nga  Arbreshaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018