A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - F..kers


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Prej Fillimit..."


Fol fol qitash fol e laper...edhe nersy pom ren o peder,a u bo boll ..fol more ...a u bo boll ma ..po une jam **** qe te kam lon mem nxan..kush muti je ti bre me lujt me mu
a je knaq kallxo drejt a je knaq qe e ki nxan nje kurv
qo kryt pergjigjmo tash e ki shoqe a
a e keni pas krejt shoqnija a e kan qi edhe ata ?
a din qysh ma ki ngul a din sa flliqt ma ki bo ..
pse sje prish mas pari me mu .....
pse mas pari sum ki lon?
mos um prek o mut a e din qe turrej
pom gerditesh o papak je ka um shtin me vjell...
o zot qfar pisi une e pasna dasht..
mshile more gojne mos um thuj ti mu nasht........
o pasha zotin te kisha vra, te kisha rjep e te kisha qky po pom dhimet nje plumb me ta gju ne kry ...
pom dhimesh a papak se nuk po din qa po hup,
mshile ma at goj nuk po du met ni tu um lut......
shko fryju tash shokve qe je ****er i fort se fermen e ki tbut turt tmir e lop

**** ****ers, they are dead, i'm feeling gladd they are rotten, girls now are getting bad, don't piss us of don't make us mad, hey now hear me good be as u are and as u should......
****ers ni ..one ur knees or be dead and rest in peace...

a je qfry bile a pis? a qfry mir pram, bashk kisha pas qef me dit qysh e keni lon per ma vone.
qysh po muna une a ..qysh po muna me duru, met ngu, met prit, met dasht, mos met trathtu....une mi pshur syt e ti mu **** cooler...po i shnosh komplekset po te doket vetja frajer...
qa u bo bre aa a jam e keqe a pot merzitna a qa ...masi kallesh per kurva qa ki lyp me mu a ?
s'ki faj ti se para meje ki kalu ne berdhllog, ski nafak pa mu se pa mu ski mujt me gjet as shok ..
ngushllime o goban ngushllime se ti per mu ke vdek se ki at nafak ma as mem sha as mem re se dy miljon djem veq na qika ne dor i kemi ...be pot boj ma i miri ka me kon i jemi e ti kallu plas kur tum shifsh per dore ..****u cool si gjihtmon..hehe..ato jan fore e kaj si qyran kur je vetem ne wc shko qiju se um ka ardh koha per diqka tre tre...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018