A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Nga Zeroja Ne Fitore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Robëreshë"


100 vjet ket dit e kam prit
qe je si engjull te gjith sod me dit
na kan sha e vra ty e muu
por e di ja vlen me duruu.....

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Sa e sa deshen met kshkatrru
dhe pranoje shpesh je dëshpru
por ky popull kurr ska gabu
ju na deshet na keni shpëtu

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu

Me puthe me puthe pe mir e tkeqe o urime ne kemi fituu..


Ky tekst u dërgua nga  saranda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018