A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Po Nanes Tende Cka I Bana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"100% Zeshkane"

Këngë e albumit:

"Ushtrine Time Do Ta Bej"


1
Kur kalon fshehtas mshikon sa t harroj ti mperkujton me genjen, me thua se me don
degjoj tjetren e ke gjet mua mthoshe tkam perjet mos harro askujt borgj si ka met

Ref:
Se un jeten time do ta shijoj, do te ik shum larg ,un do t`jetoj, se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X
2
Qan ofshan thua se s shkon e me tjetren ti gezon ca ka ajo qe mua me mungon
Thua familja sme lejon mirpo zemra askend s'degjon ,mos je rrens tregon qe nuk me do
Se une emrin tend nga zemra do ta shlyj, do t vij tjetri me dashuri ta lyj…
se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X


Ky tekst u dërgua nga Im   emmaa
Më Shumë...