A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Per Ty Djal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1998

1998-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"100% Zeshkane"

Këngë e albumit:

"Ushtrine Time Do Ta Bej"


Per ty djal dore permbi veti
kisha cu, kisha cu
dit e nat pa buk pa uje
une kisha knu kisha knu

dor e kamb e ????
i kisha lujt kisha lujt
n'vorre te zeza vec per ty djal
kisha bujt kisha bujt

ti hasret une sugaric e
mashallah mashallah
ti hajlask une lazdravice
mazallah mazallah

s per ty une babe e nane
i kam harru kam harru
cel sabahi e ski care
pa martu pa martu

ah bre djal zemren ma djege
her do molle her lule shege
her do molle her lule shege
her do zog ne maje dege

ah bre djal duart mi thave
her do dardh her lule thane
her do dardh her lule thane
zemren rahat sma bane


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018