A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Sma Ni Hic


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2007

2007-09-18T17:15:55

babi babi a breh babi nuke di pse hargjon fjal mundesh lirshit me u mrrol por un sonte kam em dal
Ani ani ti moj mami mos bertit se ke veq qit qik sa te duahs mullem ne dhom se nga dritarja kom me ik.

ref:
unee vetem po du jeten me jetu se rinija e ka veq ni ilaq
me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knaq se un po du me u knaq.

babi babi a breh babi nuk e di pse hargjon fjal mundehs lirisht me u mrrol por une sonte kom em dal
ani ani ti moj mami mos bertit se ke veq qit qik sa te duahs mbyllem ne dhom se nga dritarja kom me ik

ref
une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka vetem ni ilaq me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni s eun po du me u knaq se un po du me u knaq


Ky tekst u dërgua nga Lulja Feat Mirja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018