A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Mbylli Syte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Of Adelina"


aaaahhhh

Mos e dashuro ti zemren
time gur
se un te haroj
e ti nuk mundesh kurr
dije se per mu je vetem
therr ne sy
po hajt djal
se ka ilac edhe per ty .

ref :

Mbylli syt , mbylli syt
endrro se pom prek
veq nje her ke meu ngroh
e dy her me u djeg (2x)

Mbylli sytë , mbylli sytë .

Buza jote dridhet saher
don me m'thirr
molla e mdalume
ka shije mat mir
shtrejt ka met kushtu loja
qe e ki nis
se thur marimanga
rrjeten per nje miz

Mbylli syt , mbylli syt
endrro se po m'prek
veq nje her ke meu ngroh
e dy her me u djeg (4x)

Mbylli sytë , mbylli sytë .(3x)

Mbylli syt , mbylli syt
endrro se po m'prek
veq nje her ke meu ngroh
e dy her me u djeg (6x)

Mbylli sytë , mbylli sytë


Ky tekst u dërgua nga Emel Lorena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018