A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - I Din Meta Punt E Veta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

i din meta punet e veta punet eveta letra e tradhton ne perbyllet jeta bab bab enac fiove lloto vera vera e ka gjelbrimin lloto puna nuk kan rezerva as kosova si koncerta stina ime tash po vjen per atdhen mala moni i din meta punet e veta punet e veta dhena e trapone i del i verteta as kosova nuk din nuk din aspakt per ir qka te bej te bej ena per liri ta boj enallc


Ky tekst u dërgua nga  nita




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018