A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Demokraci  (Feat. Zanfina Ismajli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

Featuring

Zanfina


A:-Pëër Fjal Nderit.......
Z:-Ndaq Moleri,Ndaq Shoferi...
A:-S'është e rrugës....
Z:-As e Piates e As e Lugës...
A:-Unë Ma e vogla...
Z:-Edhe më e vogel...
A:-Sa nje fasule...
Z:Aq Sa nje gogel....

Ref:A & Z:-Me dy gishta permbi sy te kerkoj demokraci,me dy gishta permi sy te kerooooj cdo dit liriiiii (2x)

A:-Pëër Fjal Nderit.......
Z:-Ndaq Moleri,Ndaq Shoferi...
A:-S'është e rrugës....
Z:-As e Piates e As e Lugës...
A:-Unë Ma e vocrra...
Z:-Edhe më e vocërr...
A:-Sa nje groshë...
Z:Aq sa nje kokërr....

Ref:A & Z:-Me dy gishta permi sy te kerooooj cdo dit liriiiii, Me dy gishta permbi sy te kerkoj demokraci.(2x)

A:-Unë Ma e vocrra...
Z:-Edhe më e vocërr...
A:-Sa nje groshë...
Z:Aq Sa nje kokërr....

Ref:A & Z:-Me dy gishta permi sy te kerooooj cdo dit liriiiii, Me dy gishta permbi sy te kerkoj demokraci.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Toni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018